Alageazija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alageazija

Forum za sve ljubitelje Eragona, zmajeva i magije (:
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Aidail
Dostojan kralja Korgana
Dostojan kralja Korgana
Aidail


Female
Broj postova : 718
Age : 27
Vrsta : Ako nešto stvarno želiš, cijeli svijet će se urotiti da to i ostvariš - Alkemičar
Registration date : 20.05.2008

kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Empty
PostajNaslov: kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam?   kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Icon_minitimened 11 sij 2009 - 3:02

nadam se da ne postoji takva tema
tražila sam nie bilo xD


dakle?
[Vrh] Go down
Miss Cullen<3
Dostojan kralja Korgana
Dostojan kralja Korgana
Miss Cullen<3


Female
Broj postova : 406
Lokacija : Twilight zone:)
Vrsta : Vilenjak:)
Zivotna izreka : ".. znala sam podariti nekom ljubav znaci podariti moc da te slomi!"
Registration date : 20.05.2008

kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam?   kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Icon_minitimened 11 sij 2009 - 3:18

hahhahhahahaha, ja ne trazim skare,.. ja samo puknen vrecicu, a ulica sezam nezznam sta je,.. za spuzva boba mi se rano ne ustaje, tako da:pp
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam?   kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Icon_minitimened 11 sij 2009 - 21:13

Aidail je napisao/la:
nadam se da ne postoji takva tema
tražila sam nie bilo xD


dakle?
Kako samo ja i ti kuuul
hmmmmmmmmmm, jučer? uz TV i spužvu boba vrjedi otvoriti čips
[Vrh] Go down
Aidail
Dostojan kralja Korgana
Dostojan kralja Korgana
Aidail


Female
Broj postova : 718
Age : 27
Vrsta : Ako nešto stvarno želiš, cijeli svijet će se urotiti da to i ostvariš - Alkemičar
Registration date : 20.05.2008

kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam?   kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Icon_minitimeuto 13 sij 2009 - 0:23

kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? 856561
a pa jesam rekla da ću napravit temu xD


ja to nikad nisam pomislila jer ja ne volim jest čips rano ujutro
xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam?   kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Icon_minitimepet 13 vel 2009 - 21:46

haaaaaaahaaaaaaaa
ja ga iman na cd-u iiiiiiiiiiiiiihihihihihihihihiiii
[Vrh] Go down
Aidail
Dostojan kralja Korgana
Dostojan kralja Korgana
Aidail


Female
Broj postova : 718
Age : 27
Vrsta : Ako nešto stvarno želiš, cijeli svijet će se urotiti da to i ostvariš - Alkemičar
Registration date : 20.05.2008

kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam?   kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Icon_minitimesub 14 vel 2009 - 12:55

hahahah
xDDD
ja iam saut park na ce de ju
[Vrh] Go down
Lanchi
Garrowov farmer
Garrowov farmer
Lanchi


Broj postova : 39
Registration date : 14.02.2009

kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam?   kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Icon_minitimened 15 vel 2009 - 21:00

U subotu dopodne Smile
I svi su me čudno gledali od moje obitelji jer sam brojala s njima na sat i jela čips
a idem u srednju šk znači nisam baš mala hahahhaahahhha
[Vrh] Go down
Sponsored content





kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Empty
PostajNaslov: Re: kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam?   kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kad ste zadnji put pomislili uzeti škare u ruke i otvoriti vrećicu čipsa i pojest je gledajući spužvu boba ili ulicu sezam?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Alageazija :: Zabava :: Lock-
Forum(o)Bir: